Dieta pudełkowa Poznań – dlaczego warto zainwestować w pudełka?

Tak zwane pudełka, czyli catering dietetyczny z roku na rok jest coraz bardziej popularny i to nie tylko wśród mieszkańców dużych miast. Firma LightDiet od kilkunastu lat prężnie działa na rynku gastronomicznym i poszerza strefę dowozów także o okolice dużych miast i mniejsze miasteczka. Tym sposobem świadomość konsumencka dotycząca zdrowego odżywiania wzrasta. Dieta pudełkowa Poznań to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wkroczyć na zdrową ścieżkę życia, a nie wiedza od czego zacząć. Najlepiej jest zacząć od zbilansowanych i regularnych posiłków i aktywności fizycznej. Te dwa komponenty koniecznie muszą iść ze sobą w parze. Co więcej, catering dietetyczny dedykowany jest także osobom zapracowanym, które nie znajdują czasu na przygotowywanie listy zakupów i posiłków oraz dla osób, które po prostu nie lubią gotować. 

Dlaczego spożywanie pięciu posiłków dziennie jest takie ważne?

Warto pamiętać, że to jedzenie daje nam siłę, energię i chęć do działania każdego dnia. Bez niego, nie jesteśmy tak naprawdę zrobić nic. Pusty żołądek nie pozwala nam się skoncentrować na zadaniach, jesteśmy mniej wydajni i zniecierpliwieni. Tracimy na wadze lub przeciwnie – przybieramy przez nieregularne jedzenie w dużych ilościach tylko wtedy, gdy czujemy głód. Objadanie się słodkościami, przekąskami i fast foodami prócz zbędnych kalorii nie dają organizmowi żadnych wartości odżywczych. Zaspokajamy wyłącznie uczucie głodu. Kondycja naszych włosów, skory i paznokci osłabia się. 

Jak działa dieta pudełkowa Poznań od LightDiet?

Jeżeli jesteś zainteresowany dieta pudełkowa Poznań od LightDiet, umów się na konsultacje telefoniczną z dietetykiem. Podczas rozmowy dietetyk na podstawie twoich preferencji i nietolerancji, a także alergii pokarmowych wybierze dietę oraz jej kaloryczność idealnie dopasowaną do twoich oczekiwań i celu diety. W ofercie znajdują się diety: wegetariańska, wegetariańska z rybami, wegańska, dla sportowców, diebetyków, o niskim indeksie glikemicznym, antycellulitowa, bez glutenu, bez laktozy, bez glutenu i laktozy.