Stylizacja paznokci – długotrwały efekt na Twoich dłoniach

Nie od dziś wiadomo, że dłonie są wizytówką człowieka, dlatego tak wiele osób z wielką starannością dba o ich nienaganny wygląd każdego dnia. W przypadku kobiet jest to nieco ułatwione zadanie, ponieważ dzięki specjalistycznym gabinetom kosmetycznym mogą one pozwolić sobie na zabiegi takie jak manicure hybrydowy czy manicure żelowy, które utrzymają się na płytce paznokciowej na okres co najmniej trzech tygodni. Po mimo wielkiego zainteresowania tymi zabiegami, nadal istnieje kilka niedopowiedzeń, które dziś postaramy się rozwiać poprzez opisanie powyższych zabiegów krok po kroku! 

Manicure hybrydowy – zamiennik klasycznych lakierów 

Manicure hybrydowy to najczęściej wybierany przez kobiety sposób na uzyskanie niepowtarzalnej i długotrwałej stylizacji paznokci. Jest to zabieg polegający na odpowiednim przygotowaniu płytki paznokciowej, a następnie dzięki wykorzystaniu produktów światłoutwardzalnych takich jak np. lakiery hybrydowe, możemy stworzyć wytrzymałe i wielobarwne stylizacje. Oprócz lakierów hybrydowych do wykonania stylizacji potrzebować będziemy również bazę hybrydową dzięki, której stworzona stylizacja będzie utrzymywać się na powierzchni paznokci oraz top hybrydowy, który zabezpieczy utwardzoną warstwę koloru hybrydowego. Manicure hybrydowy wykonywany przez profesjonalną stylistkę jest bezpieczny dla zdrowia i nie niszczy naturalnej płytki paznokciowej. 

Manicure żelowy – paznokcie twarde jak skała 

Manicure żelowy to siostrzany zabieg manicure hybrydowego. W przypadku żelowej stylizacji możemy nadbudować oraz przedłużyć płytkę paznokciową, dzięki czemu klientka może cieszyć się z długich paznokci bez konieczności długotrwałego zapuszczania ich. Stylizacje z wykorzystaniem produktów hybrydowych, różnią się od żelowych poziomem twardości utwardzanej światłem masy, dlatego stylizacje żelowe są szczególnie polecane osobom, które borykają się z łamliwymi paznokciami. W stylizacjach opartych na produktach takich jak żele budujące cena zdecydowanie różni się od stylizacji hybrydowych, ponieważ należy poświęcić jej więcej czasu i energii.